Obec Býškovice

znak Byskovice


Termíny závodů 2018

 

19. 5. 2018 Tlumačov

************

2. 6. 2018 Nahošovice

************

19. 6. 2018
Brněnské výstaviště

************

30. 6. 2018
Rychtářov

************

?
Buk

************

8. 9. 2018
Bouzov

************

Býškovice

************

Konečné vyhlášení
Rychtářov

Aktuality
 .....................................................................................................................................................
   16.6.2018  

Den dětí Býškovice 2018. Fotky z akce si můžete prohlédnout ve fotogalerii nebo přímo na odkazu ZDE

  ...........................................................................................................................
   28.8.2017  

Záhorská střela 2017

Všechny srdečně zveme na jubilejní 10. ročník závodů kozích dechů Záhorská střela Býškovice, který se uskuteční dne 30.9.2017 na místním Výletišti. Občerstvení a bohaty program zajištěn.

  ...........................................................................................................................
   28.8.2017

Výsledky z pátého závodu ve Vysokém Mýtě

Kategorie ORIGINÁL:
1. místo Vystrčil Petr Moped Team Tlumačov
2. místo Bílka Zdeněk ml. Stadion team BU
3. místo Koutný Aleš Mototeam Žešov

Kategorie SPECIÁL:
1. místo Fusek Tomáš Záhorská střela Býškovice
2. místo Bílka Zdeněk ml. Stadion team BUK
3. místo Šulák Jan Stadion team BUK

Kategorie VETERÁN:
1. místo Filip Jaromír Moped team Tlumačov
2. místo Bílka Zdeněk st.Stadion team BUK
3. místo Svoboda Vojtěch Moped Team Tlumačov

Kategorie ŽENY:
1. místo Andrea Blaťáková Moped team Nahošovice
2. místo Zuzana Caletkovást Moped team Nahošovice

  ...........................................................................................................................
   30.7.2017

Výsledky z čtvrtého závodu v Buku

Kategorie ORIGINÁL:
1. místo Pernica Rostislav Moped Team Rychtářov
2. místo Vystrčil Petr Moped Team Tlumačov
3. místo Bílka Zdeněk ml. Stadion team BUK

Kategorie SPECIÁL:
1. místo Bílka Zdeněk ml. Stadion team BUK
2. místo Fusek Tomáš Záhorská střela Býškovice
3. místo Skopal Milan Němčice nad Hanou

  ...........................................................................................................................